Հերթական քննարկում ՀՀ ԳԱԱ ԳԿՄԿ-ում
Ս.թ. նոյեմբերի 23-ին տեղի ունեցավ ՀՀ ԳԱԱ ԳԿՄԿ տնտեսագիտության և կառավարման ամբիոնի նիստը վարչական անձնակազմի և ամբիոնի դասախոսական կազմի մասնակցությամբ: Օրակարգում ՀՀ պետական կառավարման...
Մասնագիտական էքսկուրսիա Թբիլիսի
2016 թ. նոյեմբերի 20-ին ՀՀ ԳԱԱ գիտակրթական միջազգային կենտրոնի «Զբոսաշրջության կառավարում» մասնագիտության 1-ին կուրսի ուսանողներն իրենց առաջին գործնական պարապմունքն անցկացրին...
Գիտագործնական կոնֆերանս ՀՀ ԳԱԱ Գիտակրթական միջազգային կենտրոնում
Նոյեմբերի 17, 2016
2016 թվականի նոյեմբերի 16-ին ՀՀ ԳԱԱ գիտակրթական միջազգային կենտրոնի նիստերի դահլիճում տեղի ունեցավ «Ընտանիքի հոգեբանություն. Հիմնախնդիրներ և հաղթահարման...

Visit of NAS RA Presidium Officials to ISEC Video Conference Hall
Within the framework of the RA Ministry of Education and Science “Center for Education Projects”, the second loan programme of “Education Quality Assurance and Relevance”...
Signing a Memorandum of Understanding in Distance Learning
January 31, 2015
Public Discussions Around Distance Learning in ISEC NAS RA
January 30, 2015