Մարտի 8-ի առթիվ ԳԿՄԿ տնօրեն Ա. Սարգսյանը շնորհավորեց կին աշխատակիցներին
Ս.թ. մարտի 7-ին ՀՀ ԳԱԱ գիտակրթական միջազգային կենտրոնի տնօրեն Արմեն Սարգսյանը Կանանց միջազգային տոնի՝ Մարտի 8-ի առթիվ անակնկալ էր պատրաստել Կենտրոնի կին աշխատակիցների համար:
Ա. Սարգսյանը առանձնակի երախտագիտությամբ շնորհավորեց ԳԿՄԿ կին աշխատակիցներին իրենց պատասխանատու և արգասաբեր աշխատանքի համար` բարձր գնահատելով նրանց դերը Կենտրոնի առաջընթացի և զարգացման գործում։
«Եվս մեկ անգամ շնորհավորելով գարնան, գեղեցկության և զարթոնքի այս գեղեցիկ տոնի առթիվ մաղթում եմ, որ հաջողությունները միշտ ուղեկից լինեն ձեզ` հպարտանալու առիթներ ընձեռելով ձեր ընտանիքներին, հարազատներին և գործընկերներին»-, իր խոսքում նշեց Ա. Սարգսյանը:
Շնորհավորական բարեմաղթանքներից հետո տնօրեն Ա. Սարգսյանը շնորհակալագրեր հանձնեց Կենտրոնում երկար տարիներ աշխատող կին գործընկերներին երկարամյա բարեխիղճ և անբասիր աշխատանքի համար:

On the Occasion of March 8, Director of ISEC A. Sargsyan congratulated the female employees
On March 7, Armen Sargsyan, Director of the International Scientific-Educational Center of the NAS RA, prepared a surprise for the Center's female employees on the occasion of the International Women's Day - March 8.
With special gratitude A.Sargsyan congratulated the female employees of the Center for their responsible and fruitful work, appreciating their important role in the progress and development of the Center.
"Congratulating once again on this beautiful holiday of spring, beauty and nature awakening, I wish that success always accompanies you, giving a reason for pride to your families, relatives and colleagues", A. Sargsyan noted.
After congratulatory wishes, director A. Sargsyan handed over letters of gratitude to his women colleagues who have been working at the Center for many years for their long-term conscientious and impeccable work.