Մարտի 8-ի առթիվ ԳԿՄԿ տնօրեն Ա. Սարգսյանը շնորհավորեց կին աշխատակիցներին
Ս.թ. մարտի 7-ին ՀՀ ԳԱԱ գիտակրթական միջազգային կենտրոնի տնօրեն Արմեն Սարգսյանը Կանանց միջազգային տոնի՝ Մարտի 8-ի առթիվ անակնկալ էր պատրաստել Կենտրոնի կին աշխատակիցների համար:
Ա. Սարգսյանը առանձնակի երախտագիտությամբ շնորհավորեց ԳԿՄԿ կին աշխատակիցներին իրենց պատասխանատու և արգասաբեր աշխատանքի համար` բարձր գնահատելով նրանց դերը Կենտրոնի առաջընթացի և զարգացման գործում։
«Եվս մեկ անգամ շնորհավորելով գարնան, գեղեցկության և զարթոնքի այս գեղեցիկ տոնի առթիվ մաղթում եմ, որ հաջողությունները միշտ ուղեկից լինեն ձեզ` հպարտանալու առիթներ ընձեռելով ձեր ընտանիքներին, հարազատներին և գործընկերներին»-, իր խոսքում նշեց Ա. Սարգսյանը:
Շնորհավորական բարեմաղթանքներից հետո տնօրեն Ա. Սարգսյանը շնորհակալագրեր հանձնեց Կենտրոնում երկար տարիներ աշխատող կին գործընկերներին երկարամյա բարեխիղճ և անբասիր աշխատանքի համար:

Поздравление директора МНОЦ А. Саргсян по случаю 8 марта
7 марта с.г. директор Международного научно-образовательного центра НАН РА Армен Саргсян устроил сюрприз для сотрудниц Центра по случаю Международного женского дня 8 Марта.
А. Саргсян с особой благодарностью поздравил сотрудниц МНОЦ за их ответственную и плодотворную работу, высоко оценив их роль в прогрессe и развитии Центра.
"Еще раз поздравляя с этим прекрасным праздником весны, красоты и пробуждения природы, желаю, чтобы успех всегда сопутствовал вам, предоставляя повод для гордости вашим семьям, родным и коллегам", - отметил А. Саргсян.
После поздравительных пожеланий директор А. Саргсян вручил благодарственные грамоты женщинам-коллегам за многолетнюю добросовестную и безупречную работу.