Հեռավար դասընթացների հավաստագրերի հանձնում
Ս.թ. մարտի 25-ին, մարտի 27-ին և ապրիլի 10-ին ՀՀ ԳԱԱ Գիտակրթական միջազգային կենտրոնում տեղի ունեցավ հեռավար դասընթացների հավաստագրերի շնորհումը դասընթացների շրջանավարտներին: Առավել քան 250 մասնակցի, որոնք բարեհաջող ավարտել էին հեռավար դասընթացները, շնորհվեցին հավաստագրեր, որոնք կօգնեն շրջանավարտներին գտնել իրենց տեղը ներկայիս աշխատաշուկայում՝ զինված նոր գիտելիքներով և հմտություններով:
Հեռավար կրթությունը ՀՀ ԳԱԱ ԳԿՄԿ-ում իրականացվել է ՀՀ ԿԳՆ «Կրթական ծրագրերի կենտրոն»-ի «Կրթության որակ և համապատասխանություն» երկրորդ վարկային ծրագրի շրջանակներում Հայաստանի բարձրագույն կրթության նորարարությունների մրցակցային հիմնադրամի ֆինանսավորմամբ:

On March 25, 27 and 10 April the awarding ceremony of distance learning courses was held at International Scientific-Educational Center of NAS RA. Over 250 participants, who successfully completed distance courses, were awarded certificates, which will help them to find their place in the current labour market equipped with new knowledge and skills.
Distance learning project at ISEC NAS RA was implemented within the framework of “Armenia Higher Education Competitive Innovation Fund” funded by the second loan programme of “Education Quality Assurance and Relevance” of “Center for Education Projects” of RA Ministry of Education and Science.