«Տուրիզմի կառավարում» բաժնի ուսանողների հանդիպումը «Armenia Travel» ընկերության ներկայացուցիչների հետ
Մարտի 22, 2018
ՀՀ ԳԱԱ գիտակրթական միջազգային կենտրոնում մարտի 21-ին «Տուրիզմի արդիական հարցերը» թեմայով միջոցառում անցկացնելու նպատակով կենտրոն այցելեցին «Armenia Travel» տուրիստական ընկերության ներկայացուցիչները, որոնք հանդիպեցին «Տուրիզմի կառավարում» բաժնի մագիստրանտների հետ: Ընկերության նախագահ Մարինա Կպրյանը միջոցառման ընթացքում մագիստրանտներին ծանոթացրեց իրենց գործունեությանը, ինչպես նաև ներքին ու միջազգային տուրիզմի զարգացման հեռանկարներին: Տուրընկերության գլխավոր տնօրեն Արմեն Կպրյանն էլ մագիստրանտներին ծանոթացրեց իրենց կողմից 2017թ. Ծաղկաձորում կազմակերպված կրթական տուրիզմի, ինչպես նաև «EPIK school»-ը միջազգային շուկա ուղղորդելու ծրագրերին։ Ելույթ ունեցան նաև մագիստրանտները և շնորհանդեսներով ներկայացրին տուրիզմը Հայաստանում:

Встреча магистрантов кафедры "Управление туризмом" МНОЦ НАН РА с представителями общества "Armenia Travel"
Март 22, 2018
Представители общества "Armenia Travel" встретились (21 марта с.г.) с магистрантами кафедры "Управления туризмом" МНОЦ НАН РА с целью проведения мероприятия "Актуальные вопросы туризма". Во время встречи председатель общества "Armenia Travel" Марина Кпрян ознакомила магистрантов с деятельностью общества и с перспективами развития внутреннего и международного туризма. Главный директор туристического общества Армен Кпрян представил магистрантам проведение мероприятий (Цахкадзор, 2017 г.) по разработке программ образовательного туризма, а также "EPIK school" для усиления конкурентоспособности на международном туристском рынке. Магистранты также, в свою очередь, выступили с презентациями о туризме в Армении.