Ասպիրանտի Էրազմուս+ փոխանակման ծրագիր. Լիլի համալսարան (Ֆրանսիա)
Էրազմուս+ միջազգային կրեդիտային շարժունության ծրագրի շրջանակներում ՀՀ ԳԱԱ գիտակրթական միջազգային կենտրոնի և Լիլի համալսարանի միջև իրականացվող Erasmus+ KA107 շարժունության ծրագիրը հայտարարում է մրցույթ ՀՀ ԳԱԱ երկրաբանական գիտությունների ինստիտուտի ասպիրանտների համար:
Ծրագիրը մրցութային կարգով հնարավորություն է ընձեռում 2024-2025 ուսստարում ՀՀ ԳԱԱ երկրաբանական գիտությունների ինստիտուտի ասպիրանտներին 5 ամիս տևողությամբ հետազոտություն իրականացնել Լիլի համալսարանում:
Մրցույթին մասնակցելու համար անհրաժեշտ է մինչև ս/թ սեպտեմբերի 27-ը ներառյալ, անգլերեն լեզվով PDF ձևաչափով, /որպես մեկ pdf փաստաթուղթ/ ուղարկել ստորև պահանջվող փաստաթղթերը հետևյալ էլ. հասցեներին՝ ella.papikyan@isec.am և lilit.sargsyan@isec.am:
- Ինքնակենսագրական (ձևաչափը տես https://europass.cedefop.europa.eu/)
Լիլի համալսարանի վեբկայքը՝ https://international.univ-lille.fr/en/
Լրացուցիչ հարցերի դեպքում կարող եք դիմել ՀՀ ԳԱԱ գիտակրթական միջազգային կենտրոն՝ արտաքին կապերի բաժին, հեռախոս՝ 060-62-35-98:

"Erasmus +" International Credit Mobility call for PhD students. University of Lille (France)
In the frames of the Erasmus+ KA 107 international Credit Mobility Project implemented between ISEC NAS RA and the University of Lille a mobility call is announced for PhD students of the Institute of Geological Sciences of NAS RA.
The project grants an opportunity to do a 5-month research at the University of Lille in 2024-2025 academic year.
For participation in the call, it is necessary by September 27, 2024, to submit the documents mentioned below (as one PDF doc.) to the following e-mails: ella.papikyan@isec.am and lilit.sargsyan@isec.am. The required documents should be submitted in English.
Please, mention "Erasmus+ 2024 PhD mobility application" in the subject line.
- Europass CV (see the required format https://europass.cedefop.europa.eu/)
The official website of the University of Lille is at: https://international.univ-lille.fr/en/
For further enquiries, please, contact the Foreign Affairs Department of ISEC NAS RA at 060-62-35-98 or write an email to ella.papikyan@isec.am.