Ասպիրանտների հետազոտությունների աջակցության ծրագիր – 2018
Մարտի 20, 2018ՀՀ ԿԳՆ գիտության պետական կոմիտեն կազմակերպում է գիտական և գիտատեխնիկական գործունեության պայմանագրային (թեմատիկ) ֆինանսավորման նպատակով գիտական թեմաների հայտերի ընտրության «Ասպիրանտների հետազոտությունների աջակցության ծրագիր – 2018» ՄՐՑՈՒՅԹ:
Մրցույթին մասնակցելու հայտ ներկայացվում է Հայաստանի Հանրապետության կրթության և գիտության նախարարության գիտության պետական կոմիտե՝ մինչև 2018 թվականի ապրիլի 16-ը:
Մրցույթի վերաբերյալ լրացուցիչ տեղեկություններ և խորհրդատվություն կարելի է ստանալ Հայաստանի Հանրապետության կրթության և գիտության նախարարության գիտության պետական կոմիտեի աշխատակազմի գիտական գործունեության կազմակերպման վարչության գիտական ծրագրերի իրականացման աջակցության բաժնում՝ աշխատանքային օրերին ժամը 14:00 - 17:00 (հեռախոսներ՝ 21-01-40 (*113), 21-01-40 (*116)):

PhD Research Assistance Project - 2018
The State Committee for Science of the Ministry of Education is organizing a selection of scientific topics for contractual (thematic) funding of scientific and scientific-technical activities on "PhD Research Assistance Project - 2018" CONTEST.
The application for participation in the competition should be submitted to the State Science Committee of the Ministry of Education and Science of the Republic of Armenia before April 16, 2018.
Additional information and advice can be obtained at the Scientific Projects Implementation Support Department of the Department of the Staff Scientific Activities of the State Committee of Science of the Ministry of Education and Science of the Republic of Armenia on working days from 14:00 to 17:00 (phones: 21-01-40 (*113), 21-01-40 (*116)