Առցանց դասընթացներ Ռուսաստանի ազգային հետազոտական համալսարանի բարձրագույն տնտեսագիտական դպրոցում
ՀՀ ԳԱԱ գիտակրթական միջազգային կենտրոնը նոր համագործակցություն է սկսում Ռուսաստանի ազգային հետազոտական համալսարանի բարձրագույն տնտեսագիտական դպրոցի հետ (https://www.hse.ru/en/en/): Այսուհետ լրացուցիչ կրթության համատեքստում ՀՀ ԳԱԱ ԳԿՄԿ տնտեսագիտության և կառավարման ամբիոնի ուսանողները կարող են գրանցվել բարձրագույն տնտեսագիտական դպրոցի առցանց դասընթացներին և այն բարեհաջող ավարտելու դեպքում ստանալ բարձրագույն տնտեսագիտական դպրոցի կողմից տրված հավաստագիր: Այս տարի ԳԿՄԿ-ն ֆինանսավորելու է ռուսերենի իմացության թեստավորումից առավելագույն միավորներ հավաքած 15 ուսանողների դասընթացների վճարը:
Բաց մի՛ թողեք Ռուսաստանի լավագույն տնտեսագիտական համալսարանում ուսանելու հնարավորությունը:
Ռուսերենի իմացության թեստավորումը անցկացվելու է ս.թ. փետրվարի 15-ին՝ ժամը 12:30, 3.3 լսարանում:
Սույն կիսամյակում հասանելի առցանց դասընթացների ցանկը՝ https://elearning.hse.ru/mirror/pubs/share/315359013?fbclid=IwAR0EScFBOAC2oWTzOIZbTf7fTJgEt9q5k_c-wJXtsRsHUefXosX9fnBJGYE
Ծրագրի կոնտակտային անձ՝ Նանա Մանուկյան, ՀՀ ԳԱԱ ԳԿՄԿ տնտեսագիտության և կառավարման ամբիոնի վարիչի տեղակալ, հեռ՝ 010584541, էլ. հասցե՝ nana.manukyan@isec.am

Online courses at the Russian National Research University Higher -School of Economics
The International Scientific-Educational Center of the National Academy of Sciences of the Republic of Armenia is launching a new partnership with the Russian National Research University Higher- School of Economics (https://www.hse.ru/en/en/). From now on in the context of supplementary education students of the ISEC NAS RA Chair of Economics and Management can register for online courses at the Higher- School of Economics and receive a certificate from the Higher -School of Economics upon successful completion. This year ISEC will finance the tuition of 15 students who have gained maximum score in Russian language proficiency test.
Do not miss the opportunity to study at the best Russian University of Economics.
Russian proficiency test will be held on February 15 at 12:30 in the room 3.3.
List of online courses available this semester: https://elearning.hse.ru/mirror/pubs/share/315359013?fbclid=IwAR0EScFBOAC2oWTzOIZbTf7fTJgEt9q5k_c-wJXtsRsHUefXosY9nB
Contact Nana Manukyan, Deputy Head of the Chair of Economics and Management of ISEC NAS RA, Tel: 010584541, e-mail: nana.manukyan@isec.am: