Առցանց դասընթացներ Ռուսաստանի ազգային հետազոտական համալսարանի բարձրագույն տնտեսագիտական դպրոցում
Հոկտեմբերի 18, 2021ՀՀ ԳԱԱ գիտակրթական միջազգային կենտրոնը շարունակում է համագործակցությունը Ռուսաստանի ազգային հետազոտական համալսարանի բարձրագույն տնտեսագիտական դպրոցի հետ (https://www.hse.ru/en/en/): Այսուհետ լրացուցիչ կրթության համատեքստում 2021-2022թթ. ուս. տարվա, 2-րդ կիսամյակից ՀՀ ԳԱԱ ԳԿՄԿ բոլոր ամբիոնների ուսանողները, ցանկության դեպքում կարող են գրանցվել բարձրագույն տնտեսագիտական դպրոցի առցանց դասընթացներին և այն բարեհաջող ավարտելու դեպքում ստանալ բարձրագույն տնտեսագիտական դպրոցի կողմից տրված հավաստագիր, որում նշված կլինեն կրեդիտները:
Առցանց դասընթացների վճարը կազմում է 10,000 ՀՀ դրամ:
Դասընթացները հասանելի են նաև ՀՀ ԳԱԱ ԳԿՄԿ դասախոսների համար:
Մասնակցության համար անհրաժեշտ է ռուսերեն լեզվի իմացություն, որը կստուգվի առցանց թեստավորման միջոցով ս/թ. նոյեմբերի 25-ին:
Սույն կիսամյակում հասանելի առցանց դասընթացների ցանկը տես՝ https://elearning.hse.ru/mirror/pubs/share/484387022.pdf
Գրանցման համար այցելել՝ https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScJg-Yv0AnQBIEKf6sr0575n8JKMY8e2gs0JxJuKFwek0Al5w/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0
Բաց մի՛ թողեք Ռուսաստանի լավագույն տնտեսագիտական համալսարանում ուսանելու հնարավորությունը:
Ծրագրի կոնտակտային անձ՝ Էլլա Պապիկյան, ՀՀ ԳԱԱ ԳԿՄԿ արտաքին կապերի բաժնի գլխավոր մասնագետ, հեռ՝ (+374 60) 623598; Էլ-փոստ՝ ella.papikyan@isec.am

Онлайн-курсы занятий в Высшей школе экономики Российского национального исследовательского университета
Октябрь 18, 2021МНОЦ НАН РА продолжает сотрудничество с Высшей школой экономики Российского национального исследовательского университета -https://www.hse.ru/en/en/. В контексте дополнительного образования со 2 семестра учебного 2021-2022 года студенты всех кафедр МНОЦ НАН РА могут записаться на онлайн-курсы занятий Высшей школы экономики и при его успешном окончании получить сертификат, где будут указаны кредиты. Стоимость 2-го онлайн-курса занятий составляет 10 000 драмов РА. Занятия также доступны для преподавателей МНОЦ НАН РА.
Для участия на занятиях необходимо знание русского языка, которое будет проверено посредством онлайн-тестирования 25 ноября с.г.
Смотри список доступных в этом семестре онлайн-курсов занятий по следующей ссылке - https://elearning.hse.ru/mirror/pubs/share/484387022.pdf
Для регистрации - https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScJg-Yv0AnQBIEKf6sr0575n8JKMY8e2gs0JxJuKFwek0Al5w/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0
Не упустите возможность учиться в лучшем экономическом университете России.
Координатор проекта - Элла Папикян, главный специалист отдела внешних связей МНОЦ НАН РА - (+374 60) 623598; e-mail ella.papikyan@isec.am