Մագիստրոսի Էրասմուս + միջազգային փոխանակման ծրագրի մրցույթ Բոլոնիայի համալսարան, Իտալիա
«Էրազմուս+» միջազգային կրեդիտային շարժունության ծրագրի շրջանակներում, ՀՀ ԳԱԱ գիտակրթական միջազգային կենտրոնի ևԲոլոնիայի համալսրանաի միջև կնքված միջբուհական համաձայնագրի համաձայն՝ հայտարարվում է շարժունության մրցույթ «Արևելագիտություն» մասնագիտության ուսանողների համար 2024-2025 ուստարվա 2 կիսամյակը ուսանելու Բոլոնիայի համալսարանում:
Շարժունության ծրագրին մասնակցող ուսանողներին կտրամադրվի անհատական կրթաթոշակ և ճանապարհածախսիփոխհատուցում:
- Լինել ՀՀ ԳԱԱ ԳԿՄԿ «Արևելագիտություն» մասնագիտության առաջին կուրսի ուսանող,
- Տիրապետել անգլերեն լեզվին՝ Լեզուների իմացության եվրոպական շրջանակի B1/B2 մակարդակին համապատասխան:
Մրցույթին մասնակցելու համար անհրաժեշտ է մինչև ս.թ. դեկտեմբերի 2-ը ներառյալ՝ ella.papikyan@isec.am էլեկտրոնային հասցեին անգլերեն լեզվով, որպես մեկ PDF փաստաթուղթ, ուղարկել հետևյալ փաստաթղթերը ՝

November 28, 2024Within the framework of Erasmus + ICM program, in accordance with the inter-institutional agreement signed between the International Scientific-Educational Center of NAS RA and the University of Bologna, a student mobility call is announced for the Master Degree students of the Department of Pedagogy to study the 2nd semester of 2024-2025 academic year at the University of Bologna.
Students participating in the mobility program are paid an individual scholarship including travel expenses reimbursement.
- to be a first-year student of ISEC NAS RA majoring in "Education Management" Master degree program
- knowledge of English language (CEFR B1-B2 level)
Applicants have to send the below-required documents in English language (as one PDF file) by December 2 inclusive to the following email address ella.papikyan@isec.am