Հեռավար կրթության վերաբերյալ սեմինարի մասնակցության հրավեր
Սիրով հրավիրում ենք մասնակցելու «Գործարար վարչարարություն» համատեղ հեռավար մագիստրոսական ծրագրի շնորհանդես- սեմինարին, որը իրականացվում է Հայաստանի բարձրագույն կրթության Նորարարությունների մրցակցային հիմնադրամի «Հեռավար մագիստրոսական կրթություն՝ համատեղ դիպլոմի շնորհմամբ» ծրագրի շրջանակներում:
Ծրագրի շրջանակներում ՀՀ ԳԱԱ ԳԿՄԿ-ն դարձավ առաջին բուհը, որին ՀՀ Կրթության և գիտության նախարարության կողմից շնորհվեց հեռավար կրթության իրականացման իրավունք:
Ս.թ. սեպտեմբերի 15-ին «Գործարար վարչարարություն» համատեղ հեռավար մագիստրոսական ծրագրի պրոֆեսորադասախոսական կազմը կներկայացնի իրենց կողմից մշակված հեռավար դասընթացները և հեռավար կրթության առանձնահատկությունները:

Приглашение на семинар по дистанционному образованию
Приглашаем на презентацию семинара программы совместного дистанционного магистерского образования "Бизнес-администрирование", которая осуществляется Конкурсным фондом инноваций высшего образования Армении в рамках грантовой программы "Дистанционное магистерское образование с присвоением совместного диплома".
В рамках этой программы МНОЦ НАН РА стал первым вузом, которому присвоено со стороны Министерства образования и науки РА право на осуществление дистанционного образования.
15 сентября с. г. профессорско-преподавательский состав программы совместного дистанционного магистерского образования "Бизнес-администрирование" представит разработанные им дистанционные занятия и особенности (специальные методики) дистанционного образования.