Էրազմուս+ կրեդիտային շարժունություն ծրագրի շրջանակներում ՀՀ ԳԱԱ ԳԿՄԿ-ն՝ Նեապոլի Ֆեդերիկո II-ի անվան համալսարանի միջև իրականացվող Erasmus+ շարժունության ծրագրով հայտարարում է մրցույթ ՀՀ ԳԱԱ էկոլոգոնոոսֆերային հետազոտությունների ինստիտուտի ասպիրանտների համար:
Ծրագիրը մրցութային կարգով հնարավորություն է ընձեռում ՀՀ ԳԱԱ էկոլոգոնոոսֆերային հետազոտությունների ինստիտուտի 1 ասպիրանտին 3 ամսով հետազոտություն իրականացնել Նեապոլի Ֆեդերիկո II-ի անվան համալսարանում /Իտալիա/ 2019-2020 ուսումնական տարում:
Մրցույթի առաջին փուլին մասնակցելու համար անհրաժեշտ է մինչև ս.թ. դեկտեմբերի 15-ը ներառյալ՝ gevorg.tepanosyan@cens.am and arusyak.harutyunyan@isec.am էլեկտրոնային հասցեներին հետևյալ փաստաթղթերը /որպես մեկ pdf փաստաթուղթ/ ՝

November 25, 2019In the frames of Erasmus+ Credit Mobility Project implemented between ISEC NAS RA and University of Naples Federico II a selection contest is announced for PhD students of Center for Ecological Noosphere Studies of NAS RA.
The project grants an opportunity for PhD students of Center for Ecological Noosphere Studies of NAS RA to carry 3-month-long research in University of Naples Federico II (Italy) in 2019-2020 academic year.
For the participation in the first stage of the selection the following documents must be submitted by 15 December 2019 inclusive in one pdf document to the following e-mails: gevorg.tepanosyan@cens.am and arusyak.harutyunyan@isec.am