Դեկտեմբերի 7, 2018Էրազմուս+ կրեդիտային շարժունություն ծրագրի շրջանակներում ՀՀ ԳԱԱ ԳԿՄԿ և Տուշայի համալսարանի միջև իրականացվող Erasmus+ KA107 շարժունության ծրագիրը հայտարարում է մրցույթ ՀՀ ԳԱԱ էկոլոգոնոոսֆերային հետազոտությունների ինստիտուտի ասպիրանտների համար:
Ծրագիրը մրցութային կարգով հնարավորություն է ընձեռում ՀՀ ԳԱԱ էկոլոգոնոոսֆերային հետազոտությունների ինստիտուտի ասպիրանտին 3 ամսով հետազոտություն իրականացնել Տուշայի համալսարանում 2018-2019 ուսումնական տարում:
Մրցույթի առաջին փուլին մասնակցելու համար անհրաժեշտ է մինչև ս.թ. դեկտեմբերի 15-ը ներառյալ՝ dpipoyan@yahoo.com and arusyak.harutyunyan@isec.am էլեկտրոնային հասցեներին հետևյալ փաստաթղթերը /որպես մեկ pdf փաստաթուղթ/ ՝

December 7, 2018In the frames of Erasmus+ KA107 Credit Mobility Project implemented between ISEC NAS RA and University of Tuscia a selection contest is announced for PhD students of Center for Ecological Noosphere Studies of NAS RA.
The project grants an opportunity for 3 months for PhD students of Center for Ecological Noosphere Studies of NAS RA to carry 3-month-long research in University of Tuscia in 2018-2019 academic year.
For the participation in the first stage of the selection the following documents must be submitted by 15 December 2018 inclusive in one pdf document to the following e-mails: dpipoyan@yahoo.com and arusyak.harutyunyan@isec.am