Հոկտեմբերի 26, 2017Էրազմուս+ կրեդիտային շարժունություն ծրագրի շրջանակներում ՀՀ ԳԱԱ ԳԿՄԿ և Տուշայի համալսարանի միջև իրականացվող Erasmus+ KA107 շարժունության ծրագիրը հայտարարում է մրցույթ ՀՀ ԳԱԱ էկոլոգոնոոսֆերային հետազոտությունների ինստիտուտի ասպիրանտների համար:
Ծրագիրը մրցութային կարգով հնարավորություն է ընձեռում ՀՀ ԳԱԱ էկոլոգոնոոսֆերային հետազոտությունների ինստիտուտի ասպիրանտին 3 ամսով հետազոտություն իրականացնել Տուշայի համալսարանում 2017-2018 ուսումնական տարում:
Մրցույթի առաջին փուլին մասնակցելու համար անհրաժեշտ է մինչև ս.թ. նոյեմբերի 6-ը ներառյալ՝ dpipoyan@yahoo.com and arusyak.harutyunyan@isec.am էլեկտրոնային հասցեներին հետևյալ փաստաթղթերը /որպես մեկ pdf փաստաթուղթ/ ՝

October 26, 2017In the frames of Erasmus+ KA107 Credit Mobility Project implemented between ISEC NAS RA and University of Tuscia a selection contest is announced for PhD students of Center for Ecological Noosphere Studies of NAS RA.
The project grants an opportunity for 3 months for PhD students of Center for Ecological Noosphere Studies of NAS RA to carry 3-month-long research in University of Tuscia in 2017-2018 academic year.
For the participation in the first stage of the selection the following documents must be submitted by 6 November 2017 inclusive in one pdf document to the following e-mails: dpipoyan@yahoo.com and arusyak.harutyunyan@isec.am