Հոկտեմբերի 26, 2017Էրազմուս+ կրեդիտային շարժունություն ծրագրի շրջանակներում ՀՀ ԳԱԱ ԳԿՄԿ և Տուշայի համալսարանի միջև իրականացվող Erasmus+ KA107 շարժունության ծրագիրը հայտարարում է մրցույթ ՀՀ ԳԱԱ էկոլոգոնոոսֆերային հետազոտությունների ինստիտուտի ասպիրանտների համար:
Ծրագիրը մրցութային կարգով հնարավորություն է ընձեռում ՀՀ ԳԱԱ էկոլոգոնոոսֆերային հետազոտությունների ինստիտուտի ասպիրանտին 3 ամսով հետազոտություն իրականացնել Տուշայի համալսարանում 2017-2018 ուսումնական տարում:
Մրցույթի առաջին փուլին մասնակցելու համար անհրաժեշտ է մինչև ս.թ. նոյեմբերի 6-ը ներառյալ՝ dpipoyan@yahoo.com and arusyak.harutyunyan@isec.am էլեկտրոնային հասցեներին հետևյալ փաստաթղթերը /որպես մեկ pdf փաստաթուղթ/ ՝

Программа обмена аспирантов «Эразмус +»
Октябрь 26, 2017В рамках программы кредитной мобильности "Эразмус +" действующая совместная (МНОЦ НАН РА и университет Туша Франции) программа Erasmus+ KA107 объявляет конкурс для аспирантов Центра экологоноосферных исследований НАН РА. Данная программа дает возможность аспиранту в 2017-2018 учебном году три месяца проводить исследование в университете Туша.
Для участия на конкурсе необходимо до 6 ноября с.г. отправить по электронным адресам dpipoyan@yahoo.com и arusyak.harutyunyan@isec.am следующие документы в одном pdf документе: