Էրազմուս+ կրեդիտային շարժունություն ծրագրի շրջանակներում ՀՀ ԳԱԱ ԳԿՄԿ և Տուշայի համալսարանի միջև իրականացվող Erasmus+ KA107 շարժունության ծրագրի շրջանակներում հայտարարվում է մրցույթ ՀՀ ԳԱԱ գիտակրթական միջազգային կենտրոնի բնապահպանության և բնօգտագործման ամբիոնի դասախոսների համար:
Ծրագիրը մրցութային կարգով հնարավորություն է ընձեռում 2021-2022 ուսումնական տարում «Սննդի անվտանգություն ու սնուցում» առարկա դասավանդել Տուշայի համալսարանի համապատասխան դեպարտամենտում:
Մրցույթին մասնակցելու համար անհրաժեշտ է մինչև ս.թ. սեպտեմբերի 23-ը ներառյալ  arusyak.harutyunyan@isec.am էլեկտրոնային հասցեին ուղարկել հետևյալ փաստաթղթերը /որպես մեկ pdf փաստաթուղթ/՝

September 15, 2021In the frames of Erasmus+ KA107 Credit Mobility Project implemented between ISEC NAS RA and University of Tuscia a selection contest is announced for the academic staff of Department for Environmental Protection and Nature Management of ISEC NAS RA. The project grants an opportunity in 2021-2022 academic year for academic staff of Department for Environmental Protection and Nature Management of ISEC NAS RA to teach "Food Safety and Nutrition" course at the University of Tuscia.
For the participation in the selection the following documents must be submitted by 23 September inclusive in one pdf document to the following e-mail: arusyak.harutyunyan@isec.am