Էրազմուս+ կրեդիտային շարժունություն ծրագրի շրջանակներում ՀՀ ԳԱԱ ԳԿՄԿ և Կրակովի ազգային կրթական հանձնաժողովի համալսարանի (Լեհաստան) միջև իրականացվող Erasmus+ KA107 շարժունության ծրագիրը հայտարարում է մրցույթ ՀՀ ԳԱԱ գիտակրթական միջազգային կենտրոնի «Հոգեբանություն» ամբիոնի դասախոսների համար:
Ծրագիրը մրցութային կարգով հնարավորություն է ընձեռում 2023-2024 ուսումնական տարում 1 շաբաթ դասավանդել Կրակովի ազգային կրթական հանձնաժողովի համալսարանի համապատասխան դեպարտամենտում:
Մրցույթին մասնակցելու համար անհրաժեշտ է մինչև ս.թ. փետրվարի 15-ը ներառյալ ella.papikyan@isec.am էլեկտրոնային հասցեին ուղարկել հետևյալ փաստաթղթերը /որպես մեկ pdf փաստաթուղթ/՝
• Անգլերեն լեզվի հավաստագիր*
*Անգլերեն լեզվի հավաստագիր չունենալու դեպքում անցկացվում է հարցազրույց անգլերեն լեզվով:
Կրակովի ազգային կրթական հանձնաժողովի համալսարանի կայքը https://www.uken.krakow.pl/en/
Լրացուցիչ հարցերի դեպքում կարող եք դիմել ՀՀ ԳԱԱ գիտակրթական միջազգային կենտրոն, Արտաքին կապերի բաժին, հեռախոս՝ 060-62-35-98:

February 5, 2024Within the frames of the Erasmus + K107 International Credit Mobility program implemented between ISEC NAS RA and the University of the National Education Commission in Krakow (Poland), a selection call is announced for the academic staff of the Department of «Psychology» of ISEC NAS RA.
The project grants an opportunity for academic staff of the Department of Psychology to conduct a one-week teaching at the relevant department of the University of the National Education Commission during the 2023-2024 academic year.
For participation in the selection, the following documents must be submitted by 15 February 2024 inclusive in one PDF document to the following e-mail: ella.papikyan@gmail.com
- English Language Certificate (if available)
*If there is no English language certificate, the interview is conducted in English.
The official website of the University of the National Education Commission is https://www.uken.krakow.pl/en/