Հունվարի 18, 2019Էրազմուս+ կրեդիտային շարժունություն ծրագրի շրջանակներում ՀՀ ԳԱԱ ԳԿՄԿ և Դաբրովա Գուրնիչա համալսարանի համալսարանի միջև իրականացվող Erasmus+ KA107 շարժունության ծրագիրը հայտարարում է մրցույթ ՀՀ ԳԱԱ գիտակրթական միջազգային կենտրոնի Տնտեսագիտություն և կառավարում ամբիոնի դասախոսների համար:
Ծրագիրը մրցութային կարգով հնարավորություն է ընձեռում 2018-2019 ուսումնական տարում մեկ շաբաթ դասավանդել Դաբրովա Գուրնիչա համալսարանի համապատասխան դեպարտամենտում Միջազգային բիզնես ուղղվածությամբ:
Մրցույթին մասնակցելու համար անհրաժեշտ է մինչև ս.թ. հունվարի 28-ը ներառյալ arusyak.harutyunyan@isec.am էլեկտրոնային հասցեին ուղարկել հետևյալ փաստաթղթերը /որպես մեկ pdf փաստաթուղթ/՝

January 18, 2019In the frames of Erasmus+ KA107 Credit Mobility Project implemented between ISEC NAS RA and WSB, Poland a selection call is announced for the academic staff of Department for Economics and Management of ISEC NAS RA. The project grants an opportunity in 2018-2019 academic year for academic staff of Department for Economics and Management of ISEC NAS RA to conduct one-week teaching in International Business at the WSB.
For the participation in the selection the following documents must be submitted by 28 January 2018 inclusive in one pdf document to the following e-mail: arusyak.harutyunyan@isec.am.