Հունվարի 18, 2019Էրազմուս+ կրեդիտային շարժունություն ծրագրի շրջանակներում ՀՀ ԳԱԱ ԳԿՄԿ և Դաբրովա Գուրնիչա համալսարանի համալսարանի միջև իրականացվող Erasmus+ KA107 շարժունության ծրագիրը հայտարարում է մրցույթ ՀՀ ԳԱԱ գիտակրթական միջազգային կենտրոնի Տնտեսագիտություն և կառավարում ամբիոնի դասախոսների համար:
Ծրագիրը մրցութային կարգով հնարավորություն է ընձեռում 2018-2019 ուսումնական տարում մեկ շաբաթ դասավանդել Դաբրովա Գուրնիչա համալսարանի համապատասխան դեպարտամենտում Միջազգային բիզնես ուղղվածությամբ:
Մրցույթին մասնակցելու համար անհրաժեշտ է մինչև ս.թ. հունվարի 28-ը ներառյալ arusyak.harutyunyan@isec.am էլեկտրոնային հասցեին ուղարկել հետևյալ փաստաթղթերը /որպես մեկ pdf փաստաթուղթ/՝

Объявление на конкурс преподавателя по программе "Эразмус+"
Январь 18, 2019Действующая программа Erasmus+KA107 между МНОЦ НА РА и университетом в Домброве-Гурничей в рамках программы кредитной мобильности "Эразмус+" объявляет конкурс для преподавателей кафедры экономики и управления МНОЦ НАН РА.
Программа дает возможность на конкурсной основе в 2018-2019 учебном году преподавать длительностью одной недели в департаменте международного бизнеса университета в Домброве-Гурничей.
Для участия на конкурсе необходимо до включительно 28 января с.г. отправить на электронный адрес arusyak.harutyunyan@isec.am следующие документы в виде одного pdf файла: