Էրազմուս+՝ դասախոսի մրցույթի հայտարարություն Նեապոլի Ֆեդերիկո II-ի համալսարան
Էրազմուս+ կրեդիտային շարժունություն ծրագրի շրջանակներում ՀՀ ԳԱԱ ԳԿՄԿ և Նեապոլի Ֆեդերիկո II-ի համալսարանի միջև իրականացվող Erasmus+ շարժունության ծրագրով հայտարարում է մրցույթ ՀՀ ԳԱԱ գիտակրթական միջազգային կենտրոնի Բնապահպանության և բնօգտագործման ամբիոնի դասախոսների համար:
Ծրագիրը մրցութային կարգով հնարավորություն է ընձեռում Բնապահպանության և բնօգտագործման ամբիոնի դասախոս/ներ/ին 2021-2022 ուսումնական տարվա երկրորդ կիսամյակում մեկ շաբաթ դասավանդել Նեապոլի Ֆեդերիկո II-ի համալսարանի համապատասխան դեպարտամենտում:
Մրցույթին մասնակցելու համար անհրաժեշտ է մինչև ս.թ. մարտի 3-ը ներառյալ arusyak.harutyunyan@isec.am էլեկտրոնային հասցեին ուղարկել հետևյալ փաստաթղթերը /որպես մեկ pdf փաստաթուղթ/՝
• Անձնագրի պատճե
• *ԱԳ (ազդեցության գործակից) ունեցող ամսագրերում տպագրությունները կդիտարկվեն որպես առավելություն
Լրացուցիչ հարցերի դեպքում կարող եք դիմել ՀՀ ԳԱԱ Գիտակրթական միջազգային կենտրոն, Արտաքին կապերի բաժին, հեռախոս՝ 060-62-35-98 կամ էլ. հասցեով՝ arusyak.harutyunyan@isec.am:

Erasmus+: Call for Selection of Academic Staff to University of Naples Federico II, Italy
In the frames of Erasmus+ KA107 Credit Mobility Project implemented between ISEC NAS RA and University of Naples Federico II, Italy, a selection call is announced for the academic staff of Department of Environmental Protection and Nature Management of ISEC NAS RA.
The project grants an opportunity in the second semester of 2021-2022 academic year for the academic staff members of Department for Environmental Protection and Nature Management of ISEC NAS RA to conduct one-week teaching at the relevant department of University of Naples Federico II.
For the participation in the selection the following documents must be submitted by 3 March 2022 inclusive in one pdf document to the following e-mail: arusyak.harutyunyan@isec.am:
- *Publications in journals with impact factors will be considered an advantage
The official website of University of Naples Federico II is http://www.international.unina.it/
For further enquiries, please, contact the Foreign Affairs Department of ISEC NAS RA at 060-62-35-98 or e-mail at: arusyak.harutyunyan@isec.am