Էրազմուս+՝ դասախոսի մրցույթի հայտարարություն Նեապոլի Ֆեդերիկո II-ի համալսարան
Էրազմուս+ կրեդիտային շարժունություն ծրագրի շրջանակներում ՀՀ ԳԱԱ ԳԿՄԿ և Նեապոլի Ֆեդերիկո II-ի համալսարանի միջև իրականացվող Erasmus+ շարժունության ծրագրով հայտարարում է մրցույթ ՀՀ ԳԱԱ գիտակրթական միջազգային կենտրոնի Բնապահպանության և բնօգտագործման ամբիոնի դասախոսների համար:
Ծրագիրը մրցութային կարգով հնարավորություն է ընձեռում Բնապահպանության և բնօգտագործման ամբիոնի դասախոս/ներ/ին 2021-2022 ուսումնական տարվա երկրորդ կիսամյակում մեկ շաբաթ դասավանդել Նեապոլի Ֆեդերիկո II-ի համալսարանի համապատասխան դեպարտամենտում:
Մրցույթին մասնակցելու համար անհրաժեշտ է մինչև ս.թ. մարտի 3-ը ներառյալ arusyak.harutyunyan@isec.am էլեկտրոնային հասցեին ուղարկել հետևյալ փաստաթղթերը /որպես մեկ pdf փաստաթուղթ/՝
• Անձնագրի պատճե
• *ԱԳ (ազդեցության գործակից) ունեցող ամսագրերում տպագրությունները կդիտարկվեն որպես առավելություն
Լրացուցիչ հարցերի դեպքում կարող եք դիմել ՀՀ ԳԱԱ Գիտակրթական միջազգային կենտրոն, Արտաքին կապերի բաժին, հեռախոս՝ 060-62-35-98 կամ էլ. հասցեով՝ arusyak.harutyunyan@isec.am:

В рамках программы Эразмус+ объявляется конкурс преподавателя университета Федерико II в Неаполе
В рамках программы Эразмус+ кредитной мобильности, Международным научно-образовательным центром НАН РА и университетом Неаполя Федерико II объявляется конкурс для преподователей кафедры экологии и природопользования МНОЦ НАН РА.
Программа предоставляет возможность преподавателям кафедры экологии и природопользования в течение недели во втором полугодии 2021-2022 учебного года преподавать в соответствующем департаменте Университета Неаполя Федерико II.
Для участия в конкурсе необходимо до 3-ого марта 2022 года включительно отправить на электронный адрес arusyak.harutyunyan@isec.am следующие документы (объеденив все документы в один pdf файл).
- Автобиография (форма Europass CV)
- Учебный план
- Сертификат знания английского языка
- Публикации в журналах, имеющих коэффициент влияния, будут рассматриваться в качестве преимущества
Веб-сайт университета Неаполя Федерико II: http://www.international.unina.it/
По дополнительным вопросам можете обратиться в МНОЦ НАН РА, отдел внешних связей, телефон: 060-62-35-98 или по эл. адресу: arusyak.harutyunyan@isec.am.