Էրազմուս+՝ դասախոսի մրցույթի հայտարարություն Կրակովի գյուղատնտեսական համալսարան
Փետրվարի 9, 2022 Էրազմուս+ կրեդիտային շարժունություն ծրագրի շրջանակներում ՀՀ ԳԱԱ ԳԿՄԿ և Կրակովի գյուղատնտեսական համալսարանի միջև իրականացվող Erasmus+ միջազգային կրեդիտային շարժունության ծրագրով հայտարարում է մրցույթ ՀՀ ԳԱԱ գիտակրթական միջազգային կենտրոնի Բնապահպանության և բնօգտագործման ամբիոնի դասախոսների համար:
Էրազմուս+ կրեդիտային շարժունություն ծրագրի շրջանակներում ՀՀ ԳԱԱ ԳԿՄԿ և Կրակովի գյուղատնտեսական համալսարանի միջև իրականացվող Erasmus+ միջազգային կրեդիտային շարժունության ծրագրով հայտարարում է մրցույթ ՀՀ ԳԱԱ գիտակրթական միջազգային կենտրոնի Բնապահպանության և բնօգտագործման ամբիոնի դասախոսների համար:
Ծրագիրը մրցութային կարգով հնարավորություն է ընձեռում Բնապահպանության և բնօգտագործման ամբիոնի  դասախոսներին 2021-2022 ուսումնական տարվա երկրորդ կիսամյակում մեկ շաբաթ դասավանդել Կրակովի գյուղատնտեսական համալսարանի համապատասխան դեպարտամենտում:
Մրցույթին մասնակցելու համար անհրաժեշտ է մինչև ս.թ. փետրվարի 20-ը ներառյալ  arusyak.harutyunyan@isec.am էլեկտրոնային հասցեին ուղարկել հետևյալ փաստաթղթերը /որպես մեկ pdf փաստաթուղթ/՝

Erasmus+: Объявление о наборе преподавателей в Сельскохозяйственный университет в Кракове
В рамках проекта международной кредитной мобильности Erasmus+ KA107, реализуемого между МНОЦ НАН РА и Сельскохозяйственным университетом в Кракове, Польша, объявляется отбор профессорско-преподавательского состава кафедры «Oхраны окружающей среды и природопользования» МНОЦ НАН РА.
Проект предоставляет возможность профессорско-преподавательскому составу кафедры «Oхраны окружающей среды и природопользования» МНОЦ НАН РА организовать недельную преподавательскую деятельность во втором семестре 2021-2022 учебного года на соответствующем факультете Сельскохозяйственного Университета в Кракове.
Для участия в отборе необходимо до 20 февраля 2022 года включительно, отправить следующие документы (одним документом в формате pdf): на электронную почту: arusyak.harutyunyan@isec.am
• Учебный план
• Мотивирующее письмо
• Сертификат английского языка
Официальный сайт Сельскохозяйственного Университета в Кракове: https://en.urk.edu.pl/
В случае возникновения вопросов просим обращаться в отдел внешних связей МНОЦ НАН РА по телефону: 060-62-35-98.