Էրազմուս+՝ դասախոսի մրցույթի հայտարարություն Կրակովի գյուղատնտեսական համալսարան
Փետրվարի 9, 2022 Էրազմուս+ կրեդիտային շարժունություն ծրագրի շրջանակներում ՀՀ ԳԱԱ ԳԿՄԿ և Կրակովի գյուղատնտեսական համալսարանի միջև իրականացվող Erasmus+ միջազգային կրեդիտային շարժունության ծրագրով հայտարարում է մրցույթ ՀՀ ԳԱԱ գիտակրթական միջազգային կենտրոնի Բնապահպանության և բնօգտագործման ամբիոնի դասախոսների համար:
Էրազմուս+ կրեդիտային շարժունություն ծրագրի շրջանակներում ՀՀ ԳԱԱ ԳԿՄԿ և Կրակովի գյուղատնտեսական համալսարանի միջև իրականացվող Erasmus+ միջազգային կրեդիտային շարժունության ծրագրով հայտարարում է մրցույթ ՀՀ ԳԱԱ գիտակրթական միջազգային կենտրոնի Բնապահպանության և բնօգտագործման ամբիոնի դասախոսների համար:
Ծրագիրը մրցութային կարգով հնարավորություն է ընձեռում Բնապահպանության և բնօգտագործման ամբիոնի  դասախոսներին 2021-2022 ուսումնական տարվա երկրորդ կիսամյակում մեկ շաբաթ դասավանդել Կրակովի գյուղատնտեսական համալսարանի համապատասխան դեպարտամենտում:
Մրցույթին մասնակցելու համար անհրաժեշտ է մինչև ս.թ. փետրվարի 20-ը ներառյալ  arusyak.harutyunyan@isec.am էլեկտրոնային հասցեին ուղարկել հետևյալ փաստաթղթերը /որպես մեկ pdf փաստաթուղթ/՝

Erasmus+: Call for Selection of Academic Staff to University of Agriculture in Krakow
In the frames of Erasmus+ KA107 International Credit Mobility Project implemented between ISEC NAS RA and University of Agriculture in Krakow, Poland, a selection call is announced for the academic staff of Department of Environmental Protection and Nature Management of ISEC NAS RA.
The project grants an opportunity in the second semester of 2021-2022 academic year for the academic staff of Department for Environmental Protection and Nature Management of ISEC NAS RA to conduct one-week teaching at the relevant department of University of Agriculture in Krakow.
For the participation in the selection the following documents must be submitted by 20 February 2022 inclusive in one pdf document to the following e-mail: arusyak.harutyunyan@isec.am