Էրազմուս+՝ մրցույթի հայտարարություն
Մարտի 5, 2019Էրազմուս+ կրեդիտային շարժունություն ծրագրի շրջանակներում ՀՀ ԳԱԱ ԳԿՄԿ և Տուշայի համալսարանի միջև իրականացվող Erasmus+ KA107 շարժունության ծրագիրը հայտարարում է մրցույթ ՀՀ ԳԱԱ գիտակրթական միջազգային կենտրոնի բնապահպանության և բնօգտագործման ամբիոնի դասախոսների համար:
Ծրագիրը մրցութային կարգով հնարավորություն է ընձեռում 2018-2019 ուսումնական տարում վերապատրաստում անցնել Տուշայի համալսարանի համապատասխան դեպարտամենտում:
Մրցույթին մասնակցելու համար անհրաժեշտ է մինչև ս.թ. մարտի 17-ը ներառյալ dpipoyan@yahoo.com և arusyak.harutyunyan@isec.am էլեկտրոնային հասցեներին ուղարկել հետևյալ փաստաթղթերը /որպես մեկ pdf փաստաթուղթ/՝

Erasmus+: Call for Applications
March 5, 2019In the frames of Erasmus+ KA107 Credit Mobility Project implemented between ISEC NAS RA and University of Tuscia a selection contest is announced for the academic staff of Department for Environmental Protection and Nature Management of ISEC NAS RA. The project grants an opportunity in 2018-2019 academic year for academic staff of Department for Environmental Protection and Nature Management of ISEC NAS RA to undergo training at the University of Tuscia.
For the participation in the selection the following documents must be submitted by 17 March 2019 inclusive in one pdf document to the following e-mails: dpipoyan@yahoo.com and arusyak.harutyunyan@isec.am.