Էրազմուս+` մագիստրանտի փոխանակման ծրագիր
Էրազմուս+ միջազգային կրեդիտային շարժունության ծրագրի շրջանակներում ՀՀ ԳԱԱ Գիտակրթական միջազգային կենտրոնի և Կրակովի ժողովրդական կրթության հանձնաժողովի անվան մանկավարժական համալսարանի միջև կնքված միջինստիտուցիոնալ համաձայնագրի հիման վրա հայտարարվում է մրցույթ ՀՀ ԳԱԱ գիտակրթական միջազգային կենտրոնի «Հոգեբանություն» մասնագիտության մագիստրանտների համար:
Ծրագիրը մրցութային կարգով հնարավորություն է ընձեռում ՀՀ ԳԱԱ Գիտակրթական միջազգային կենտրոնի «Հոգեբանություն» մասնագիտության (առկա) 1 մագիստրանտի (առաջին կուրս) 4 ամիս ուսումնառությունն իրականացել Կրակովի ժողովրդական կրթության հանձնաժողովի անվան համալսարանում /Լեհաստան/ 2023-2024 ուսումնական տարվա առաջին կիսամյակում:
Մրցույթի առաջին փուլին մասնակցելու համար անհրաժեշտ է մինչև ս.թ. նոյեմբերի 10-ը ներառյալ՝ arusyak.harutyunyan@isec.am էլեկտրոնային հասցեին հետևյալ փաստաթղթերը /որպես մեկ pdf փաստաթուղթ/ ՝
• Մոտիվացիոն նամակ անգլերեն լեզվով,
• ինքնակենսագրություն անգլերեն լեզվով (Europass ձևաչափ),
• անձնագրի պատճեն:
Ուսանողին կտրամադրվի ամսական 800 եվրո կրթաթոշակ և 360 եվրո գումար` ճանապարհածախսը հոգալու համար:
Կրակովի ժողովրդական կրթության հանձնաժողովի անվան համալսարանի վեբկայքը տես՝  http://www.up.krakow.pl/en/

Erasmus+: Мaster’s Student Mobility Project
October 26, 2023 In the frames of Erasmus+ International Credit Mobility Project implemented between ISEC NAS RA and University of National Education Commission of Krakow, a selection call is announced for Master’s students of "Psychology" Department of ISEC NAS RA.
In the frames of Erasmus+ International Credit Mobility Project implemented between ISEC NAS RA and University of National Education Commission of Krakow, a selection call is announced for Master’s students of "Psychology" Department of ISEC NAS RA.
The project grants an opportunity for one Master’s student of "Psychology" full-time Department of ISEC NAS RA to carry out a 4-month-long education at the University of the National Education Commission of Krakow (Poland) in the second semester 2023-2024 academic year.
For the participation in the first stage of the selection the following documents must be submitted by November 10, 2023 inclusive in one pdf document to the following e-mail: arusyak.harutyunyan@isec.am
A monthly support in the amount of 800 Euros and 360 Euros to cover travel costs will be provided.
The official website of University of the national education commission of Krakow: http://www.up.krakow.pl/en/