Դեկտեմբերի 13, 2022Ս/թ դեկտեմբերի 24-ին՝ ժամը 16-ին ՀՀ ԳԱԱ գիտակրթական միջազգային կենտրոնի «Հոգեբանական դիտարան»-ում տեղի կունենա «Հետպատերազմական շրջանում անձի արժեհամակարգի ճգնաժամի և անոմիայի հիմնախնդիրը և հաղթահարման մեթոդաբանությունը» խորագրով գիտաժողով, որին կարող են մասնակցել հոգեբանության ոլորտի մասնագետներ, ուսանողներ, հայցորդներ, ասպիրանտներ, դասախոսներ, գիտահետազոտական գործունեությամբ զբաղվող և այլ հետաքրքված անձինք:
Գիտաժողովի ընթացքում կներկայացվեն ՀՀ Գիտության կոմիտեի ֆինանսավորմամբ (Ծածկագիր՝ 21T-5A311) համանուն թեմայով հետազոտական ծրագրի շրջանակներում իրականացված գիտական խմբի աշխատանքները:
Գիտաժողովին մասնակցելու համար անհրաժեշտ է մինչև դեկտեմբերի 17-ը ուղարկել հաստատման նամակ հետևյալ էլեկտրոնային հասցեներով՝ naira.hakobyan@isec.am, anna.khachatryan@isec.am կամ զանգահարել 060-62-35-20 (303) հեռախոսահամարով:

Conference invitation
On December 24, at 4:00 p.m., a conference titled "The problem of the crisis and anomie of a person's value system in the post-war period and the methodology of overcoming it" will be held in the "Psychological Observatory" of the International Scientific and Educational Center of the National Academy of Sciences of RA, in which psychology specialists and students can participate., applicants, graduate students, professors, researchers and other interested persons.
During the conference, the works of the scientific group carried out within the framework of the research project of the same name with the funding of the RA Science Committee (Cover: 21T-5A311) will be presented.
To participate in the conference, it is necessary to send a confirmation letter by December 17 to the following email addresses: naira.hakobyan@isec.am, anna.khachatryan@isec.am or call 060-62-35-20 (303).