Դասախոսի մրցույթ Էրազմուս+ միջազգային կրեդիտային շարժունության շրջանակներում
ՀՀ ԳԱԱ գիտակրթական միջազգային կենտրոնի և Մադրիդի Կոմպլուտենսե համալսարանի (Իսպանիա) միջև համատեղ իրականացվող Erasmus+ KA107 միջազգային շարժունության ծրագրի շրջանակներում հայտարարվում է մրցույթ ՀՀ ԳԱԱ գիտակրթական միջազգային կենտրոնի «Լեզվաբանություն» ամբիոնի դասախոսների համար:
Ծրագիրը հնարավորություն է ընձեռում մրցութային կարգով ընտրված դասախոսին 2024-2025 ուստարվա երկրորդ կիսամյակում 1 շաբաթ դասախոսել Մադրիդի Կոմպլուտենսե համալսարանի համապատասխան դեպարտամենտում:
Մրցույթին մասնակցելու համար անհրաժեշտ է մինչև ս.թ. հունիսի 28-ը ներառյալ ella.papikyan@isec.am էլեկտրոնային հասցեին ուղարկել հետևյալ փաստաթղթերը /որպես մեկ pdf փաստաթուղթ/՝
- ինքնակենսագրական (ձևաչափը՝ Europass CV),
- դասավանդման պլան,
- անձնագրի պատճեն,
- ԳԿՄԿ-ում աշխատանքային գործունեության մասին տեղեկանք:
Մադրիդի Կոմպլուտենսե համալսարանի պաշտոնական կայքին կարող եք ծանոթանալ հետևյալ հղումով՝ https://www.ucm.es/english/international
Լրացուցիչ հարցերի դեպքում կարող եք դիմել ՀՀ ԳԱԱ Գիտակրթական միջազգային կենտրոն՝ Արտաքին կապերի բաժին, հեռախոս՝ 060-62-35-98:

Erasmus+ ICM Call for Teaching Staff
Within the scope of Erasmus + K107 International Credit Mobility program implemented between ISEC NAS RA and Complutense University of Madrid (Spain), a selection call is announced for the teaching staff of the Department of «Linguistics» of ISEC NAS RA.
The project grants an opportunity for one teaching staff from the Department of Linguistics to conduct a one-week teaching at the relevant faculty of Complutense University of Madrid during the second semester of 2024-2025 academic year.
For participation in the mobility call, the following documents must be submitted by 28 June 2024 inclusive as one PDF file to the following email: ella.papikyan@gmail.com
- Curriculum Vitae (Europass CV)
- Mobility teaching plan
- Copy of a valid passport
- Certificate of employment in ISEC
The official website of Complutense University of Madrid is https://www.ucm.es/english/international