Էրազմուս+ կրեդիտային շարժունության ծրագրի շրջանակներում ՀՀ ԳԱԱ գիտակրթական միջազգային կենտրոնի «Երկրաբանություն» ամբիոնի առաջին կուրսի ուսանողները հնարավորություն ունեն 2023-2024 ուս․տարվա երկրորդ կիսամյակը ուսանել Լիլի համալսարանում:
1․ Լինել ՀՀ ԳԱԱ ԳԿՄԿ Երկրաբանության ամբիոնի առաջին կուրսի ուսանող,
2․ Տիրապետել անգլերեն լեզվին՝ լեզուների իմացության եվրոպական շրջանակի B2 մակարդակին համապատասխան:
Մրցույթի առաջին փուլին մասնակցելու համար անհրաժեշտ է մինչև ս.թ. նոյեմբերի 4-ը ներառյալ՝ arusyak.harutyunyan@isec.am և lilit.sargsyan@isec.am էլեկտրոնային հասցեներին ուղարկել հետևյալ փաստաթղթերը /որպես մեկ pdf փաստաթուղթ/ ՝
- Հետաքրքրության (motivation letter) նամակ անգլերեն լեզվով (հիմնավորել, թե ինչու եք ցանկանում ուսանել Լիլի համալսարանում)

October 26, 2023In the frames of the Erasmus + International Credit Mobility Project, the first-year students of the "Geology" Department of ISEC NAS RA have the opportunity to study the second semester of the 2023-2024 academic year at Lille University.
1․ Being a first-year student of ISEC NAS RA "Geology" Department
2․ English language knowledge - CEFR B2 level
For the participation in the first stage of the selection, it is necessary by November 4, 2023 to submit the following documents (as one pdf doc.) to the following e-mails: arusyak.harutyunyan@isec.am and lilit.sargsyan@isec.am
- Curriculum Vitae (CV) in English (Europass format(https://europass.cedefor.europa.eu/))
The successful candidate will be provided a monthly living allowance of 850 Euros and 530 Euros for travel expenses.