ՀԱՐԳԵԼԻ՛ ԳՈՐԾԸՆԿԵՐՆԵՐ
Սիրով հրավիրում ենք Ձեզ ներկա գտնվելու ՀՀ ԳԱԱ գիտակրթական միջազգային կենտրոնում կայանալիք «Հետազոտական կարողությունների զարգացում» խորագրով միջազգային գիտաժողովին, որը տեղի կունենա հունիսի 18-ին, ժամը 10-ին։ Գիտաժողովն իրականացվելու է միաժամանակ օնլայն և առկա ձևաչափով։
Գիտաժողովին մասնակցելու համար կարող եք միանալ կից ներկայացվող հղմամբ կամ այցելել ՀՀ ԳԱԱ գիտակրթական միջազգային կենտրոնի նիստերի դահլիճ՝ (10-րդ հարկ)։
Օրակարգին ծանոթանալու համար սեղմել այստեղ։
Հարթակ մուտք գործելու համար անհրաժեշտ է ունենալ Gmail էլեկտրոնային փոստի հասցե:
Գիտաժողովի բացմանը միանալու համար կարող եք անցնել ստորև նշված հղումով՝ https://meet.google.com/gvh-qtqv-bui

We are happy to invite you to the international conference "Development of Research Capabilities" to be held at the International Scientific-Educational Center of the National Academy of Sciences of the Republic of Armenia, which will take place on June 18, at 10 o'clock.
The conference will be conducted in both formats: online and offline. In order to participate in the conference, you can join with the attached link or visit the conference hall of the International Scientific-Educational Center of NAS RA (10th floor).