Նոյեմբերի 8, 2023Էրազմուս+ կրեդիտային շարժունության ծրագրի շրջանակներում ՀՀ ԳԱԱ գիտակրթական միջազգային կենտրոնի «Տնտեսագիտության և կառավարման» ամբիոնի գործարար վարչարարություն /կառավարում/ մասնագիտության (առկա) առաջին կուրսի ուսանողները հնարավորություն ունեն 2023-2024 ուս․տարվա երկրորդ կիսամյակը ուսանել Բուլղարիայի Սուրբ Կյուրեղի և Մեթոդիոսի անվան Վելիկո Տիռնովոյի համալսարանում:
1. Լինել ՀՀ ԳԱԱ ԳԿՄԿ Տնտեսագիտության և կառավարման ամբիոնի գործարար վարչարարություն /կառավարում/ մասնագիտության առաջին կուրսի ուսանող(առկա),
2. Տիրապետել անգլերեն լեզվին՝ լեզուների իմացության եվրոպական շրջանակի B2 մակարդակին համապատասխան:
Մրցույթի առաջին փուլին մասնակցելու համար անհրաժեշտ է մինչև ս.թ. նոյեմբերի 23-ը ներառյալ՝ arusyak.harutyunyan@isec.am էլեկտրոնային հասցեներին ուղարկել հետևյալ փաստաթղթերը /որպես մեկ pdf փաստաթուղթ/ ՝
- Հետաքրքրության (motivation letter) նամակ անգլերեն լեզվով (հիմնավորել, թե ինչու եք ցանկանում ուսանել Բուլղարիայի Սուրբ Կյուրեղի և Մեթոդիոսի անվան Վելիկո Տիռնովոյի համալսարանում)

In the frames of the Erasmus + International Credit Mobility Project, the first-year students of "Business Management" Master’s program (full-time) Department of ISEC NAS RA have the opportunity to study the second semester of 2023-2024 academic year at St Cyril and St Methodius University of Veliko Tarnovo, Bulgaria.
1. Being a first-year student of ISEC NAS RA "Business Management" Department, (full-time/part-time)
2. English language knowledge - CEFR B2 level
For the participation in the first stage of the selection, it is necessary by November 23, 2023 to submit the following documents (as one pdf doc.) to the following e-mails: arusyak.harutyunyan@isec.am
• A motivation letter in English explaining the reason you wish to study at St Cyril and St Methodius University of Veliko Tarnovo
• Curriculum Vitae (CV) in English (Europass format (https://europass.cedefor.europa.eu/))
Language of instruction at St Cyril and St Methodius University of Veliko Tarnovo, Bulgaria is English.
The successful candidate will be provided a monthly living allowance of 800 Euros and 275 Euros for travel expenses.