Մարտի 31, 2022ՀԱՅՏԱՐԱՐՈՒԹՅՈՒՆ
Հայտարարության սույն տեքստը հաստատված է մրցութային հանձնաժողովի 2022 թվականի «մարտի» «31» N1 որոշմամբ
Ընթացակարգի ծածկագիրը` ԳԱԱԳԿՄԿ -22/01
Ընտրված մասնակցին սահմանված կարգով կառաջարկվի կնքել անալիտիկ կշեռքների մատակարարման պայմանագիր (այսուհետ` պայմանագիր) "Modernization of Environment Protection Studies Programmes for Armenia and Georgia" no. 598232-EPP-1-20I8-I-ITEPPKA2-CBHE-JP ծածկագրով Erasmus+ կարողությունների զարգացման ծրագրի շրջանակներում, որն ազատված է ԱԱՀ-ից և մաքսային հարկից:
Ընթացակարգի հայտերն անհրաժեշտ է ներկայացնելք. Երևան, Աբովյան 68 հասցեով՝ «ՀՀ ԳԱԱ Էկոլոգանոոսֆերային հետազոտությունների կենտրոն» ՊՈԱԿ-ում տեղակայված ՀՀ ԳԱԱ ԳԿՄԿ «Բնապահպանության և բնօգտագործման ամբիոն», փաստաթղթային ձևով մինչև սույն հայտարարության հրապարակման օրվանից հաշված 7-րդ օրվա ժամը 16-00-ն: Հայտերը, հայերենից բացի, կարող են ներկայացվել նաև անգլերեն կամ ռուսերեն:
Հայտերի բացումը տեղի կունենա ք. Երևան, Աբովյան 68 հասցեով՝ «ՀՀ ԳԱԱ Էկոլոգանոոսֆերային հետազոտությունների կենտրոն» ՊՈԱԿ-ում տեղակայված ՀՀ ԳԱԱ ԳԿՄԿ «Բնապահպանության և բնօգտագործման ամբիոն», 2022թ. ապրիլի 07-ին ժամը 16-00-ին։
Սույն հայտարարության հետ կապված լրացուցիչ տեղեկություններ ստանալու համար կարող եք դիմել`
Անալիտիկ կշեռքների ձեռքբերման նպատակով հայտարարված մրցույթի հրավերի ամբողջական փաթեթը հրապարակված է ՀՀ ԳԱԱ ԳԿՄԿ պաշտոնական վեբկայքում՝ www.isec.am

March 31, 2022ANNOUNCEMENT
The text of this announcement is approved by the Decision N 1 of Price Setting Inquiry Committee dated on 31 March 2022
The code of the Price Setting Inquiry: ԳԱԱԳԿՄԿ- 22/08
The bidder selected based on the results of the price quotation will be proposed, in a prescribed manner, to conclude a contract for supply of Analytical scales within the frames of "Modernization of Environment Protection Studies Programmes for Armenia and Georgia" no. 598232-EPP-1-20I8-I-ITEPPKA2-CBHE-JP Erasmus+ capacity building project, which is exempt from VAT and customs fees.
The bids for the request for quotation should be submitted to Abovyan 68, Yerevan, "Environmental Protection and Nature Management" Department of ISEC NAS RA located at "Center for Ecological Noosphere Studies" SNCO, on the 7th day as from the day of publication of the announcement, at 16:00, on 07 of July 2022. The bids can be submitted in English and Russian, besides Armenian.
The bid opening will be carried out on the 7th day as from the day of publication of the announcement, at 16:00 on 07 of April 2022, at Abovyan 68, Yerevan, "Environmental Protection and Nature Management" Department of ISEC NAS RA located at "Center for Ecological Noosphere Studies" SNCO.