Սուրբծննդյան տոնակատարություն անգլիական ակումբումՀունվարի 17, 2018 Ս.թ. դեկտեմբերի 25-ին օտար լեզուների ամբիոնին կից գործող անգլիական ակումբում տեղի ունեցավ Սուրբծննդյան ...
Ամանորյա այց Նոյեմբերյանի պետական քոլեջԴեկտեմբերի 30, 2017 ՀՀ ԳԱԱ գիտակրթական միջազգային կենտրոնի ուսանողական գիտական ընկերության նախաձեռնությամբ 2017թ. դեկտեմբերի ...
Հայաստանը սկսվում է սահմանամերձ գյուղիցԴեկտեմբերի 27, 2017 Ավանդույթ դարձած կերպով, արդեն 8-րդ տարին, ՀՀ ԳԱԱ գիտակրթական միջազգային կենտրոնի շրջանավարտների հետ կապի և զբաղվածության բաժինը Հայ եկեղեցու...

В рамках осуществляемой программы между МНОЦ НАН РА и университетом Туша Erasmus+ KA107 /Эразмус+кредитная мобильность/ делегация МНОЦ НАН РА/22 мая с.г./ находилась...
Май 29, 2017
В рамках осуществляемой программы между МНОЦ НАН РА и университетом Туша Erasmus+ KA107 /Эразмус+кредитная мобильность/ делегация МНОЦ НАН РА /22 мая с.г./ находилась...
Май 26, 2017
В рамках осуществляемой программы между МНОЦ НАН РА и университетом Туши /Эразмус+кредитная мобильность/ делегация МНОЦ НАН РА (22 мая с.г.) находилась с визитом в университете Туши...