Հայտարարություն կնքված գնման պայմանագրի մասին
2014 թվականի հուլիսի 24-ին ՀՀ ԳԱԱ ԳԿՄԿ և «Ադամո» ՍՊԸ միջև «Կրթության որակ և համապատասխանություն» երկրորդ ծրագրի «Որակի ապահովման ազգային համակարգի ստեղծում և...
18 Հլս
Դասընթաց
Հուլիսի 18, 2014
2014թ. հոկտեմբերի 15-ից նոյեմբերի 15-ը ՀՀ ԳԱԱ Մոլեկուլային կենսաբանության ինստիտուտը կազմակերպում է դասընթաց` “Կենսաէթիկայի հիմունքները: Կենսաբժշկական և կլինիկական հետազոտությունների...
10 Հլս
ՀՀ ԳԱԱ ԳԿՄԿ կրթության որակ և համապատասխանություն վերապատրաստումներ
Հուլիսի 10, 2014
Հարգելի ամբիոնի վարիչներ և համակարգողներ, Ս/թ հուլիսի 14-17-ը և հուլիսի 22-25-ը` ժամը 13-00-ին կամ 17-00-ին ,,Կրթության որակ և համապատասխանություն,, ծրագրի շրջանակներում...

Announcement of Signing Purchase AgreementJanuary 27, 2014 On January 24th, in 2014, ISEC NAS RA and a private entrepreneur Vahagn Melik Martirosyan in the frame of the second component “Ensuring Quality Assurance National System” ...
15 Jan |
Russian language coursesJanuary 15, 2014 National Academy of Sciences of the Republic of Armenia with support of the “House of Russian Book” is organizing three-month Russian language courses. ...
13 Jan |
AnnouncementJanuary 13, 2014 Workshop on “Internal Quality Assurance and External Evaluation of ISEC NAS RA will be held on January 14, 2014, at 15:00, in the building of ISEC NAS RA, 10th floor, in the conference room. ...