Էրազմուս+ կրեդիտային շարժունություն ծրագրի շրջանակներում ՀՀ ԳԱԱ ԳԿՄԿ և Կրակովի մանկավարժական համալսարանի միջև իրականացվող Erasmus+ շարժունության ծրագրով հայտարարում է մրցույթ ՀՀ ԳԱԱ գիտակրթական միջազգային կենտրոնի Բնապահպանության և բնօգտագործման ամբիոնի դասախոսների համար:
Ծրագիրը մրցութային կարգով հնարավորություն է ընձեռում Բնապահպանության և բնօգտագործման ամբիոնի 3 դասախոսի 2018-2019 ուսումնական տարում մեկ շաբաթ դասավանդել Կրակովի մանկավարժական համալսարանի համապատասխան դեպարտամենտում:
Մրցույթին մասնակցելու համար անհրաժեշտ է մինչև ս.թ. փետրվարի 10-ը ներառյալ  arusyak.harutyunyan@isec.am էլեկտրոնային հասցեին ուղարկել հետևյալ փաստաթղթերը /որպես մեկ pdf փաստաթուղթ/՝

January 30, 2019In the frames of Erasmus+ KA107 Credit Mobility Project implemented between ISEC NAS RA and Pedagogical University of Cracow, Poland a selection call is announced for the academic staff of Department of Environmental Protection and Nature Management of ISEC NAS RA.
The project grants an opportunity in 2018-2019 academic year for 3 academic staff of Department for Environmental Protection and Nature Management of ISEC NAS RA to conduct one-week teaching in International at the relevant department of Pedagogical University of Cracow.
For the participation in the selection the following documents must be submitted by 10 February 2019 inclusive in one pdf document to the following e-mail: arusyak.harutyunyan@isec.am.