Էրազմուս+ կրեդիտային շարժունություն ծրագրի շրջանակներում ՀՀ ԳԱԱ ԳԿՄԿ և Կրակովի մանկավարժական համալսարանի միջև իրականացվող Erasmus+ շարժունության ծրագրով հայտարարում է մրցույթ ՀՀ ԳԱԱ գիտակրթական միջազգային կենտրոնի Բնապահպանության և բնօգտագործման ամբիոնի դասախոսների համար:
Ծրագիրը մրցութային կարգով հնարավորություն է ընձեռում Բնապահպանության և բնօգտագործման ամբիոնի 3 դասախոսի 2018-2019 ուսումնական տարում մեկ շաբաթ դասավանդել Կրակովի մանկավարժական համալսարանի համապատասխան դեպարտամենտում:
Մրցույթին մասնակցելու համար անհրաժեշտ է մինչև ս.թ. փետրվարի 10-ը ներառյալ  arusyak.harutyunyan@isec.am էլեկտրոնային հասցեին ուղարկել հետևյալ փաստաթղթերը /որպես մեկ pdf փաստաթուղթ/՝

Объявление на конкурс преподавателя в рамках программы "Эразмус+"
Январь 30, 2019В рамках осуществляемой программы кредитной мобильности "Эразмус+" между МНОЦ НАН РА и Педагогическим университетом Кракова объявляется конкурс для преподавателей кафедры "Экология и природопользование" МНОЦ НАН РА. Конкурсная программа предоставляет возможность трем преподавателям кафедры "Экологии и природопользования" в 2018-2019 учебном году преподавать в течение недели в соответствующем департаменте университета Кракова.
Для участия на конкурсе необходимо до 10 февраля с.г. послать на электронный адрес arusyak.harutyunyan@isec.am следующие документы в виде pdf файла:
- Заполненная форма заявки
- Автобиография (форма Europass CV)
- План преподавательской работы
Вебсайт Педагогического университета Кракова - https://www.up.krakow.pl/en/
Для дополнительных вопросов обращаться в отдел внешних связей МНОЦ НАН РА по номеру телефона:060-62-35-98.