ՀՀ ԳԱԱ ԳԿՄԿ դեկան Նաիրա Հակոբյանը իններորդ միջազգային միջդիսցիպլինար հետազոտություններին նվիրված կոնֆերանսին
2018 թվականի ապրիլի 4-ն և 5-ին Ամերիկայի Միացյալ Նահանգների Նյու Ջերսիի Միջդիսցիպլինար հետազոտությունների կենտրոնում տեղի ունեցավ Իններորդ միջազգային միջդիսցիպլինար հետազոտություններին նվիրված կոնֆերանսը, որտեղ պլենար նիստում զեկուցմամբ հանդես եկավ ՀՀ ԳԱԱ Գիտակրթական միջազգային կենտրոնի դեկան, հոգեբանական գիտությունների դոկտոր, պրոֆեսոր Նաիրա Հակոբյան: Զեկուցման թեման էր՝ «Անձի հոգեբանական ռեսուրսները արտակարգ իրավիճակներում: Նաիրա Հակոբյանը ընդգրկված է Իններորդ միջազգային միջդիսցիպլինար հետազոտություններին նվիրված կոնֆերանսի գիտական խորհրդի կազմում:

The Dean of ISEC of NA of RA Naira Hakopyan at the 9-th Conference in New Jersey Granted to International, Interdisciplinary Research
Professor, Doctor of Psychology, Dean of ISEC of NAS of RA Naira Hakopyan reported at the plenary session of the 9-th conference granted to the International interdisciplinary research which took place on the 4-5 of April in 2018, New Jersey, USA. The topic of the report was "Person’s Psychological Resources in State of Emergency". Naira Hakopyan is involved in the Academic Council of the 9-th conference granted to the International Interdisciplinary Research.