ՀՀ ԳԱԱ Գիտակրթական միջազգային կենտրոնը կազմակերպում է դասընթաց՝«ՀՀ հարկային օրենսդրության փոփոխությունները» թեմայով: 2017թ. Հունվարի 1-ից ուժի մեջ է մտել ՀՀ հարկային նոր օրենսգիրքը, որում կարտարված փոփոխությունների բնույթին և բովանդակությանը տիրապետելը կարևոր է ոլորտի հետ առնչություն ունեցող ցանկացած անձի համար: Դասընթացը նախատեսված է հաշվապահների, ֆինանսիստների,  կազմակերպությունների ղեկավարների, գործարարների,  անհատ ձեռներեցների և տվյալ բնագավառով բոլոր այլ հետաքրքրված անձանց համար:  Դասընթացի ժամանակ կմեկնաբանվեն և կքննարկվեն  ՀՀ հարկային օրենսգրքի փոփոխված դրույթները: Դասընթացը կվարի ՀՀ հաշվապահների և աուդիտորների ասոցիացիայի անդամ Կ. Սարգսյան:
Դասընթաց  «2017թ.-ից ուժի մեջ մտնող հարկային օրենսդրության փոփոխությունները» թեմայով
Դասընթացի օրերը և ժամը
Փետրվարի 14,20,27 ժ.15.00
Տևողությունը
3 ժամ
Դասընթացի նկարագրությունը
«ՀՀ հարկային օրենսգրքի» փոփոխված դրույթների մեկնաբանում և քննարկում
Նախապայմաններ
Հարկային ոլորտում տարրական
գիտելիքներ
Դասընթացի արժեքը
25000 դրամ
Զեղչեր
ՀՀ ԳԱԱ աշխատողներ՝ 30%
Ուսանողներ՝ 20%
Հավաստագիր
Դասընթացի ավարտին մասնակիցներին կշնորհվի մասնակցության հավաստագիր
Անցկացման վայրը
Բաղրամյան 24 դ.
Գրանցման վերջնաժամկետ
Փետրվարի 8
Լրացուցիչ տվյալներ
Հեռ.010 52 48 12, 099 59 19 44
Գրանցվելու համար ձեր տվյալները (անուն ազգանուն, աշխատանքի վայրը, պաշտոնը) կարող էք ուղարկել ՝ info@isec.am էլեկտրոնային հասցեին, վերնագրում նշելով դասընթացի անվանումը:

Январь 20, 2017Международнъй научно-образовательнъй центр НАН РА организует занятие по теме – “Вошедшие в силу в 2017 году изменения налогового законодательства РА”. С 1-го января 2017 года вошло в силу новое налоговое законодательство РА, в котором важно знание содержания и особенностей сделанных изменений для каждого, кто соприкасается с этой сферой. Занятия предусмотрены для бухгалтеров, финансистов, руководителей организаций, бизнесменов, индивидуальных предпринимателей и лиц, заинтересованных в этой сфере. Во время занятий будут комментированы и обсуждены внесенные изменения в положениях Налогового законодательства РА. Занятие будет вести К. Саркисян, кандидат экономических наук, член Ассоциации бухгалтеров и аудиторов РА.
Занятия по теме – “Вошедшие в силу в 2017 году изменения налогового законодательства”
Дни и часы занятий |
14, 20, 27 февраля 2017г., |
Длительность |
3 часа |
Описание занятий |
Комментирование и обсуждение внесенных изменений в положениях Налогового законодательства РА |
Предпосылки |
Элементарные знания в налоговой сфере |
Стоимость занятий |
25 000 драм |
Скидки |
Для сотрудников МНОЦ НАН РА - 30% Для студентов - 20% |
Сертификат |
После завершения занятий участникам присудят Сертификат за участие. |
Место проведения занятий |
Здание Фундаментальной библиотеки НАН РА, пр. Баграмяна 24 д |
Последний срок регистрации |
8 февраля 2017 г. |
Дополнительные данные |
Тел. - 010 52 48 12; моб. - 099 59 19 44 |
Для регистрации переслите ваши данные (имя, фамилия, место работы, должность) на следующий: info@isec.am